Loading...
O společnosti2019-11-14T22:45:44+01:00

Chystáte se rekonstruovat? Pomůžeme vám.

OBJEDNÁVKA

Kořeny v České republice

Jsme firma s českými základy, která se specializuje pouze na celkové rekonstrukce bytových jednotek, bytů, na klíč. Tedy pro vás zajistíme potřebné doklady, byt zrekonstruujeme od podlahy po strop a v konečné fázi zajistíme profesionální úklid a těšíme se na předání.

Jsme specialisté v aktuálních trendech

Při rekonstrukcích aplikujeme moderní trendy, technologické i designové. Dřevěné podlahy, velkoformátové dlažby a obklady, 3D omítky, sádrové omítky a díky našim špičkovým truhlářům i moderní vestavěné skříně, nábytek a kuchyně na míru. Naši řemeslníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru stavební činnosti, a to nejen z rekonstrukcí, ale i ze samotné výstavby rodinných domů na klíč. Máme tedy praxi v oboru zednictví, elektroinstalace, topení, instalatérství.

Reference

Ve svých dovednostech se snažíme neustále zdokonalovat, neustále sledujeme aktuální trendy a moderní design, tak abychom mohli nabídnout kvalitně provedenou rekonstrukci dle moderních trendů a pevně věříme, že dle referencí naše tvrzení potvrdíte.

ZOBRAZIT KOMPLETNÍ REFERNCE

Ověření partneři

Dovolujeme si vám představit i naše ověřené partnery.

Objednejte si osobních schůzku

Líbí se vám naše práce? Pošlete nám bezplatně nezávaznou objednávku. Kontaktujeme vás a domluvíme si osobní schůzku, kdy navrhneme kompletní řešení a veškeré detaily.

JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
E-MAIL *
TELEFONNÍ ČÍSLO

MÁM DOTAZ, CHCI OBJEDNAT...