OBJEDNÁVKA

Kořeny v České republice

Jsme společnost s českými kořeny, která se specializuje převážně na činnosti technického dozoru stavebníka, zkráceně TDS. Dále na celkové rekonstrukce bytů a rodinných domů, včetně kompletních interiérů na klíč. V neposlední řadě zvládneme realizaci výstavby rodinných domů na klíč.

o nas

Jsme specialisté v aktuálních trendech

Při rekonstrukcích a výstavbách nemovitostí se snažíme aplikovat moderní trendy, a to jak technologické, tak designové. Po úvodní konzultaci, např. u rekonstrukce, společně probereme výběr materiálů, vlastní vybavení a vypracovaný design, popovídáme si o tom, jaké práce by měly být provedeny a jaká možná úskalí rekonstrukce skýtá. U výstavby rodinného domu je příprava samozřejmě složitější. Následně uzavřeme smlouvu o dílo a vlastní realizace může začít.

slide

Reference

Činnost technického dozoru stavebníka je dnes neodmyslitelnou součástí výstavby nejen developerského projektu, ale i rodinného domu nebo rekonstrukce bytu. Ve svých praktických a teoretických dovednostech se snažíme neustále zdokonalovat, sledujeme aktuální trendy a design. Ať už řešíte výstavbu vlastní nebo investiční, nebo se chcete jen poradit, popř. požadujete jiné informace, kontaktujte nás.

hofbauerovajpg
ZOBRAZIT KOMPLETNÍ REFERENCE

Ověření partneři

Dovolujeme si vám představit i naše ověřené partnery.

Objednejte si osobních schůzku

Líbí se vám naše práce? Pošlete nám bezplatně nezávaznou objednávku. Kontaktujeme vás a domluvíme si osobní schůzku, kdy navrhneme kompletní řešení a veškeré detaily.

    JMÉNO *

    PŘÍJMENÍ *

    E-MAIL *

    TELEFONNÍ ČÍSLO

    MÁM DOTAZ, CHCI OBJEDNAT...