Chystáte se rekonstruovat? Máme volné termíny pro rok 2022!

OBJEDNÁVKA

Kořeny v České republice

Jsme společnost s českými kořeny, která se specializuje na celkové rekonstrukce cihlových i panelových bytů a rodinných domů, realizuje kompletní interiéry na klíč. Rekonstrukci provedeme od podlahy po strop včetně profesionálního úklidu. Dále realizujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

Jsme specialisté v aktuálních trendech

Při rekonstrukcích a výstavbách nemovitostí se snažíme aplikovat moderní trendy, a to jak technologické, tak designové. Po úvodní konzultaci, např. u rekonstrukce, společně probereme výběr materiálů, vlastní vybavení a vypracovaný design, popovídáme si o tom, jaké práce by měly být provedeny a jaká možná úskalí rekonstrukce skýtá. U výstavby rodinného domu je příprava samozřejmě složitější. Následně uzavřeme smlouvu o dílo a vlastní realizace může začít.

Reference

Ve svých řemeslných dovednostech se snažíme neustále zdokonalovat, sledujeme aktuální trendy a design. Ať už máte o rekonstrukci nebo výstavbě jasnou představu, nebo se chcete jen poradit, popř. požadujete jiné informace nebo něco nadstandardního, kontaktujte nás. Za bezplatnou konzultaci nic nedáte.

ZOBRAZIT KOMPLETNÍ REFERNCE

Ověření partneři

Dovolujeme si vám představit i naše ověřené partnery.

Objednejte si osobních schůzku

Líbí se vám naše práce? Pošlete nám bezplatně nezávaznou objednávku. Kontaktujeme vás a domluvíme si osobní schůzku, kdy navrhneme kompletní řešení a veškeré detaily.

    JMÉNO *
    PŘÍJMENÍ *
    E-MAIL *
    TELEFONNÍ ČÍSLO

    MÁM DOTAZ, CHCI OBJEDNAT...