Project Description

OBJEDNÁVKA

Bytová jednotka – Horní Počernice, PRAHA

Koncem srpna roku 2019 jsme byli požádáni o kompletní rekonstrukci bytové jednotky o velikosti 3+kk, v panelovém domě v městské části Prahy, Horní Počernice. Byt byl v původním stavu po starším majiteli, tedy na stěnách papírové tapety, zadní část jádra umakartová, hliníkové rozvody, nemoderní linoleum na podlaze, železné zárubně apod. Majitel požadoval optické zvětšení místností, modernizaci a spoustu zajímavých designových doplňků.

Původní tapety nahradily sádrové omítky, a to včetně dekoračních 3D omítek v části obývacího pokoje a ložnice. Hliník v elektrických rozvodech nahradila měď. Po odstranění a ekologické likvidaci původního PVC jsme aplikovali samonivelační potěr, a následně položili novou dřevěnou podlahu. Kovové zárubně nahradily zárubně dřevěné, a to včetně nových dveří. Byla instalována nová kuchyňská linka na míru, včetně nových zdravotně technických instalací. V konečné fázi pak byla ložnice a dětský pokoj zařízen nábytkem a vestavěnými skříněmi, taktéž na míru. V příštím roce pak budeme pokračovat kompletní rekonstrukcí koupelny.

Detaily projektu

REALIZACE

Léto 2019

VELIKOST JEDNOTKY

3+kk

TYP NEMOVITOSTI

Panelový byt

Galerie rekonstrukce

Objednejte si osobních schůzku

Líbí se vám naše práce? Pošlete nám bezplatně nezávaznou objednávku. Kontaktujeme vás a domluvíme si osobní schůzku, kdy navrhneme kompletní řešení a veškeré detaily.

    JMÉNO *

    PŘÍJMENÍ *

    E-MAIL *

    TELEFONNÍ ČÍSLO

    MÁM DOTAZ, CHCI OBJEDNAT...