Project Description

OBJEDNÁVKA

Bytová jednotka – Horní Počernice, PRAHA

Koncem srpna roku 2019 jsme byli požádáni o kompletní rekonstrukci bytové jednotky o velikosti 3+kk, v panelovém domě v městské části Prahy, Horní Počernice. Byt byl v původním stavu po starším majiteli, tedy na stěnách papírové tapety, zadní část jádra umakartová, hliníkové rozvody, nemoderní linoleum na podlaze, železné zárubně apod. Majitel požadoval optické zvětšení místností, modernizaci a spoustu zajímavých designových doplňků.

Původní tapety nahradily sádrové omítky, a to včetně dekoračních 3D omítek v části obývacího pokoje a ložnice. Hliník v elektrických rozvodech nahradila měď. Po odstranění a ekologické likvidaci původního PVC jsme aplikovali samonivelační potěr, a následně položili novou dřevěnou podlahu. Kovové zárubně nahradily zárubně dřevěné, a to včetně nových dveří. Byla instalována nová kuchyňská linka na míru, včetně nových zdravotně technických instalací. V konečné fázi pak byla ložnice a dětský pokoj zařízen nábytkem a vestavěnými skříněmi, taktéž na míru. V příštím roce pak budeme pokračovat kompletní rekonstrukcí koupelny.

Detaily projektu

REALIZACE

Léto 2019

VELIKOST JEDNOTKY

3+kk

TYP NEMOVITOSTI

Panelový byt

Galerie rekonstrukce

hlavni
kuchyne
loznice2
DSC 0556
DSC 0548
DSC 0562
DSC 0564
DSC 0568
DSC 0573

Objednejte si osobních schůzku

Líbí se vám naše práce? Pošlete nám bezplatně nezávaznou objednávku. Kontaktujeme vás a domluvíme si osobní schůzku, kdy navrhneme kompletní řešení a veškeré detaily.

    JMÉNO *

    PŘÍJMENÍ *

    E-MAIL *

    TELEFONNÍ ČÍSLO

    MÁM DOTAZ, CHCI OBJEDNAT...