Chystáte se rekonstruovat? Máme volné termíny pro rok 2022!

OBJEDNÁVKA

Díky přáním našich klientů, jsme rozšířili naše znalosti i o kompletní realizace teras a to i včetně bazénů. Dlouho jsme zvažovali jakého dodavatele zvolit. Naše požadavky byly jasné. Důraz na ekologii, kvalitu a pokud možno bezúdržbovost. Vybrali jsme dvě varianty. Terasová prkna, které jsme vybrali, se hodí nejenom pro pokládku terasy, ale i pro obklad pergoly, altánu, budov – kde jsou racionální náhradou za blednoucí palubky, apod.

První varianta

Námi preferované terasové prkna WPC – společnost Woodplastic. Prkna jsou vyrobena sloučením plastu a dřeva, tzv. kompozitní dřevo, kde je poměr dřeva a plastu 70:30 a jejich obrovskou výhodou je absolutní bezúdržbovost, jsou vysoce odolné proti hnilobě, je tedy možné je využívat i kolem bazénu, a nabízí široký výběr barev.

Výhody proti dřevěným terasám

+ Vysoká kvalita a dlouhověkost. Důkazem je 25 let záruk od výrobce.
+ Velmi snadná údržba. Pro čištění stačí obyčejná voda.
+ Barevná stálost. Prkna není potřeba lakovat či jinak ošetřovat a barva zůstane stále stejná.

Nevýhody proti dřevěným terasám

Abychom jen nechválili, pokud se WPC povrch hluboce poškrábe či poničí, velice špatně se opravuje.

Wood plastic composite scaled

Druhá varianta

Druhá varianta, kterou jsme pro vás vybrali, jsou terasové desky z exotických i evropských dřevin. Exotické např. Garapa, Bankirai a evropské např. modřín, borovice, apod. Tesasy z těchto prken vypadají opravdu nádherně a působí luxusně, honosně až přepychovým stylem. Jejich obrovská nevýhoda je bohužel velmi náročná a pravidelná údržba.

1302 1504283523

Objednejte si osobních schůzku

Líbí se vám naše práce? Pošlete nám bezplatně nezávaznou objednávku. Kontaktujeme vás a domluvíme si osobní schůzku, kdy navrhneme kompletní řešení a veškeré detaily.

    JMÉNO *

    PŘÍJMENÍ *

    E-MAIL *

    TELEFONNÍ ČÍSLO

    MÁM DOTAZ, CHCI OBJEDNAT...